Specjalista ds. Marketingu

bioArcus Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Działamy w kraju i za granicą od 25 lat. Jesteśmy jedną z wiodących firm w branży zajmującej się skutecznym oczyszczaniem powietrza i wody. Posiadamy wiedzę, doświadczenie i profesjonalny zespół. Szeroka oferta wysokiej jakości usług i produktów to nasz znak rozpoznawczy. Poszukujemy osoby na stanowisko:

Zatrudnimy osobę cechującą się dobrą organizacją pracy, wysoką kulturą osobistą oraz osobę ambitną, rzetelnie podchodzącą do postawionych zadań.

Na tym stanowisku jesteś odpowiedzialna/y za promocję i branding naszej marki bioExpert.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe z zakresu marketingu),
  • praktyczna wiedza z zakresu marketingu i PR,
  • doświadczenie w branży FMCG
  • obsługa MS Office (w szczególności Excel, PowerPoint),
  • bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego
  • podstawowa wiedza z zakresu SEM/SEO
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania długofalowych relacji
  • doświadczenie w kierowaniu projektami
  • rozpoczęcie pracy najpóźniej od 01.07.2020

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • Zapewnienie realizacji planu sprzedaży i marketingu przy akceptacji i zaangażowaniu zespołu sprzedażowego;
  • Zadbanie o komunikację wewnętrzną i zewnętrzną. Wewnętrzne: ścisła współpraca zarówno na poziomie menedżerskim jak i poszczególnymi działami.Zewnętrzne: zarządzanie zewnętrznymi agencjami i klientami oraz komunikacja z nimi;
  • Opracowywanie i udostępnianie standardowych narzędzi sprzedaży, takich jak broszury techniczne, karty katalogowe, materiały POS itp.;
  • Wspieranie zespołu sprzedażowego poprzez generowanie potencjalnych klientów ;
  • Działanie jako kierownik projektu przy wprowadzaniu produktu na rynek lub projektach komunikacji marketingowej;
  • Koordynowanie, tworzenie i uzupełnianie treści serwisów internetowych i kanałów społecznościowych;
  • Współpraca przy realizacji i optymalizacja kampanii internetowych;
  • Badanie potrzeb Klientów – prowadzenie ankiet internetowych, sondaży, śledzenie dyskusji na forach internetowych;
  • Analiza działań marketingowych prowadzonych przez konkurencję;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Pracę w znakomitej lokalizacji- przy stacji metra Dworzec Wileński (Warszawa)
  • Rozwój i specjalistyczne szkolenia
  • Przyjazne środowisko pracy, dobrą i życzliwą atmosferę
  • Pakiet medyczny

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.

Prezentacja firmy

bioArcus Sp. z o.o., od roku 1992 oferuje skuteczne technologie w zakres... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media