Specjalista ds. Marketingu

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży produkcyjej, dostarczającej rozwiązania dla liderów rynku, poszukujemy osoby na stanowisko

Specjalista ds. MarketinguMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Udział w przygotowywaniu i umieszczaniu informacji na portalach społecznościowych jak  Facebook, LinkedIn
  • Tworzenie prezentacji i materiałów marketingowych
  • Monitoring działań konkurencji
  • Wyszukiwanie i kontakt z potencjalnymi, nowymi klientami firmy
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży

Wymagania:

  • 1,5 - 2 letnie doświadczenie w pracy w marketingu (mile wdziane w firmie produkcyjnej)
  • Znajomość pakietu Office, w szczególności programu Excel
  • Doświadczenie w pracy na Google docs będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Kreatywność i nieszablonowe myślenie

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko

  • Stabilne warunki pracy

  • Możliwości rozwoju

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.