Specjalista ds. marketingu

Dailyvery Sp. zo.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dailyvery pl to nowoczesna platforma internetowa, dzięki której zamówisz wszystko, co najlepsze z najciekawszych sklepów i restauracji w Twojej okolicy.

Dołącz do młodego i pełnego energiI zespołu już dziś.

Jeżeli:

  • lubisz planować i koordynować kompleksowo wszystkie akcje marketingowe online i offline
  • nawiązywanie współpracy z portalami/ blogerami kulinarnymi to ciekawe wyzwanie
  • umiesz przygotować kampanię CRM do własnej bazy klientów (mailingi, SMS)
  • uważasz, że rozpoznawalność brendu to bardzo ważna sprawa
  • chcesz pracować w statr-up i masz głowę pełną pomysłów.

To właśnie Ciebie szukamy!

Oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów ( marketing / reklama / e-marketing)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w e-commerce
  • Duża komunikatywność i umiejętność negocjacji
  • Kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresujących

Oferujemy:

  • pracę w młodym i energicznym zespole,
  • szansę zdobywania praktycznych umiejętności,
  • lokalizacja biura: Powiśle,
  • pracę na pełny etat,
  • atrakcyjne zarobki uzależnione od doświadczenia
  • dużą samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV wpisując w temacie wiadomości: Specjalista ds. marketingu.

Prezentacja firmy

Dailyvery Sp. z o.o. jest zupełnie nową Internetową platformą do zamawia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca dla studenta, Praca Internet / e-commerce, Praca Reklama / Komunikacja