specjalista ds. marketingu

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Chcesz spróbować swoich sił w największej agencji zatrudnienia w Polsce, a także lidera na rynku światowym?

Chcesz wcielić się w rolę eksperta dla sieci ponad 100 naszych biur zlokalizowanych na terenie całej Polski, dostarczając marketingowe narzędzia wsparcia rekrutacji prowadzonych dla naszych klientów?

Nie boisz się pracy przy wielu projektach równolegle, a do tego lubisz szybkie tempo pracy?

To właśnie Ciebie szukamy!

Dołącz do zespołu marketingu firmy Randstad i obejmij stanowisko:

Nr ref.: 41881
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

Jako doświadczony pracownik w obszarze marketingu, będziesz u nas odpowiedzialny za planowanie, realizację i analizę skuteczności kampanii z wykorzystaniem kanałów i narzędzi online oraz offline.

W naszym zespole będziesz mieć także możliwość:

  • realizowania kampanii w ramach marketingu interenetowego
  • planowania i realizacji działań digital oraz wspierająco ATL, BTL
  • redagowania intrygujących i skutecznych tekstów do materiałów promocyjnych
  • koordynowania wielu różnorodnych projektów równolegle
  • wdrażania własnych kreatywnych pomysłów i rozwiązań
  • dynamicznego działania
  • współpracy z ponad 100 biurami Randstad na terenie całej Polski
  • wykazania się dobrą organizacją czasu pracy, asertywnością, wysoką motywacją, komunikatywnością, pozytywnym nastawieniem i postawą “frontem do klienta”

Ponadto będziesz mieć częste okazje do współpracy z dostawcami w celu realizacji swoich mediaplanów i pomysłów.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów marketingu internetowego
  • znajomość nowoczesnych narzędzi promocji oraz pasja do poznawania i kreowania nowych rozwiązań
  • umiejętność analizy i dopasowania narzędzi marketingowych dla uzyskania najwyższych wyników prowadzonych działań
  • komunikatywność i umiejętność współpracy z kadrą menedżerską

Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli się poznać i szybko dołączysz do naszego zespołu.

Oferta:
  • możliwość dołączenia do największej agencji zatrudnienia na polskim rynku, z blisko 1000 pracowników na pokładzie w biurach na terenie całej Polski
  • praca w kilkuosobowym zespole, w którym dobre relacje, luźna atmosfera i dobry humor to nie tylko puste slogany
  • lokalizacja biura w centrum Warszawy
  • szkolenia, rozwój w ramach prowadzonych projektów oraz czerpanie najlepszych praktyk i inspiracji od naszych kolegów z blisko 40 krajów na świecie
  • opieka medyczna, możliwości skorzystania z karty Multisport oraz platformy do nauki języków obcych World Speaking (angielski, francuski, hiszpański, holenderski, włoski i niemiecki) na korzystnych warunkach
  • premie 2 razy w roku za cele półroczne z jasnymi kryteriami oceny
  • dodatkowe nagrody za szczególne osiągnięcia, nie tylko w formie uścisku ręki szefa ;)