Opis stanowiska pracy

Jeżeli szukasz nowego wyzwania i chcesz osiągnąć sukces, lubisz pracę zespołową, a komunikatywność zaliczasz do swoich największych atutów, to praca na tym stanowisku jest dokładnie dla Ciebie!

Jesteśmy stabilną firmą oferującą dla naszych klientów innowacyjne rozwiązania i usługi w zakresie wykorzystywania nowoczesnych technologii.

Zadania:

• Realizacja i koordynacja projektów marketingowych

• Redagowanie tekstów i przygotowywanie materiałów ofertowych

• Uczestnictwo w targach i eventach

• Reprezentowanie firmy w kontaktach i spotkaniach biznesowych

• Budowanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami

• Pozyskiwanie informacji i tworzenie baz danych do celów marketingowych

• Współpraca z pozostałymi działami firmy

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Sposobność poznania nowoczesnych działań marketingowych

• Współpracę z najlepszymi firmami na polskim rynku

• Przyjazne warunki i elastyczny czas pracy

• Szkolenia i wsparcie wprowadzające

• Możliwość rozwoju oraz awansu zawodowego

Wymagania

• Wysoka kultura osobista oraz komunikatywność

• Dobra organizacja pracy i wytrwałość w dążeniu do celu

• Odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie w pracy

• Chęć nauki i rozwijania umiejętności zawodowych

• Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów biznesowych

• Pozytywne nastawienie do życia i innych ludzi

Mile widziane:

  • Wiedza z zakresu promocji towarów, usług i marki
  • Zainteresowanie nowoczesnymi technologiami i formami komunikacji
  • Znajomość języków angielskiego lub/i niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Prezentacja firmy

Euretech dostarcza technologie oparte o zintegrowane sieci teleinformaty... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media