Specjalista ds. Marketingu

Klient Portalu InfoPraca.pl

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Zadania :
• Budowanie wizerunku firmy.
• Zwiększenie rozpoznawalności oraz wzmocnienie wizerunku marki.
• Tworzenie i wdrażanie strategii marketingowej.
• Zarządzanie mediami społecznościowymi.
• Tworzenie materiałów i organizowanie akcji reklamowych.
• Budowanie marketingu wewnętrznego.
• Marketing relacyjny z klientami.
• Analiza efektywności prowadzonych działań oraz bieżące raportowanie.
• Budowę i zarządzanie zespołem.

Wymagania

Oczekujemy :
• Co najmniej 3 letniego doświadczenia w branży – warunek konieczny.
• Wysokiej motywacji i zorientowania na efekty.
• Rozwiniętych zdolności komunikacyjnych oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów.
• Znajomość przynajmniej 1 języka obcego (j. angielski i/lub niemiecki) – warunek konieczny.
• Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych.
• Kreatywności i umiejętności wdrażania projektów w życie.
Oferujemy :
• Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowania.
• Dużą decyzyjność.
• Pasjonującą pracę w międzynarodowej prestiżowej firmie.
• Współprace w zespole z doświadczonym grafikiem.
• Możliwość zbudowania własnego teamu.
• Pracę w otoczeniu profesjonalistów i ludzi z pasją.

Prezentacja firmy

Aktualnie poszukujemy osoby chętnej do pracy na stanowisku:

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
6 500PLN - 7 100PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców