specjalista ds. marketignu

Randstad Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego stałęgo Klienta - międzynarodowej firmy z oddziałem w Poznaniu poszukujemy

Nr ref.: 41284
Praca stała
Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:
  • udział w tworzeniu i wdrażaniu strategii marketingowych
  • prowadzenie profili firmowych i kampanii marketingowych w social media
  • wprowadzanie automatyzacji marketingu
  • zarządzanie treścią stron internetowych (wordpress, silverstripe)
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientem zewnętrznym
  • działania z zakresu PR-u

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe (preferowany marketing bądź pokrewne)
  • doświadczenie w obszarze online marketingu
  • doświadczenie w prowadzeniu i mierzeniu efektywności kampanii online
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie dobrym
  • wysokie zdolności interpersonalne
  • kreatywność i inicjatywna
  • umiejętność dobrej organizacji czasu pracy

Oferta:
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej organizacji
  • praca pełna ciekawych wyzwań zawodowych
  • bardzo przyjazna atmosfera pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)