specjalista ds marketingu

NT Industry Sp. z o.o.

Orzesze, 43-180, śląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba na zajmowanym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
 Proponowanie, wdrażanie, koordynowanie, zarządzanie oraz kontrolowanie działań marketingowych w celu realizacji przyjętej strategii handlowo-marketingowej oraz planowanie, realizację i koordynację działań PR
 Opracowywaniu strategii oraz koncepcji przedsięwzięć wizerunkowych i marketingowych
 Proponowanie, planowanie, realizowanie, koordynowanie oraz monitorowanie kampanii reklamowych
 Utrzymywanie pozytywnych relacji z mediami, przygotowywanie prezentacji
 Prowadzenie badań rynkowych, analizowanie wskaźników statystycznych, ocenę skuteczności ofert handlowych

Wymagania

 Wykształcenia wyższego kierunkowego (marketing, reklama, PR)
 Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
 Co najmniej 5-letniego doświadczenia zawodowego w marketingu
 Doświadczenia w zakresie PR
 Dobra znajomość: Google Analytics, Google AdWords, PPC, SEM/SEO, Social Media, Email marketing, Marketing automation,
 Znajomość trendów marketingowych w świecie
 Kreatywności, samodzielności oraz koncentracji na działaniach przynoszących efekty
 Zdolności organizacyjnych, umiejętności zarządzania własną pracą
 Zaangażowania

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media