Specjalista ds. marketingu

Timing Sp. z o.o.

Opole, 45-015, opolskie

Opis stanowiska pracy

Kim jesteśmy?
Agencją pośrednictwa pracy w Holandii będąca częścią holenderskiej firmy In Person. W biurach w Polsce zatrudniamy
13 specjalistów, mamy 66 lat wspólnego doświadczenia w branży , średnia wieku to 33 lata. Cenimy różnorodność i indywidualizm naszych pracowników.

Co możesz robić na tym stanowisku:

- planować akcje reklamowe,
- redagować teksty i ogłoszenia o pracę,
- prowadzić profile firmowe na portalach społecznościowych,
- aktualizować witrynę internetową firmy (układ i szata graficzna, aktualizacja ofert pracy)
- przygotowywać materiały promocyjne: grafiki, zdjęcia, video
- tworzenie, realizacja i optymalizacja kampanii Google AdWords,
- tworzenie koncepcji banerów reklamowych do prowadzonych kampanii,
- analiza skuteczności prowadzonych kampanii z użyciem Google AdWords i Google Analytics,

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie,
- możliwość pracy zdalnej,
- szkolenia branżowe,
- przyjazną atmosferę w pracy,
- dodatkowe ubezpieczenie oraz pakiet medyczny.

Osoby zainteresowane prosimy o rejestrację klikając w przycisk aplikuj.

Wymagania

Od Ciebie oczekujemy:

- kreatywności,
- umiejętności kierowania samodzielnymi projektami,
- komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów z innymi ludźmi,
- bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
- znajomości programów graficznych (np. Corel DRAW lub pakiet programów Adobe),
- prawa jazdy kategorii B
- znajomości języka angielskiego na poziomie B1
- doświadczenia na podobnym stanowisku

Prezentacja firmy

Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na tereni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media