Specjalista ds. marketingu

Hotel JAKUBUS

Namysłów, Jakubowice, opolskie

Opis stanowiska pracy

Hotel JAKUBUS, to miejsce gdzie natura łączy się z nowoczesnością, gdzie spokój i cisza inspirują do działania, gdzie komfort odpoczynku konkuruje tylko z różnorodnością atrakcji.

JAKUBUS to nowy koncept, który łączy w sobie miejsce organizacji międzynarodowych zawodów jeździeckich, bazę konferencyjną oraz doskonałą lokalizację do organizowania dużych imprez plenerowych. Właściciele hotelu poszukują profesjonalisty, dla którego wyzwaniem jest kreowanie otaczającej rzeczywistości, na stanowisko:

Miejsce pracy:
Hotel Jakubus - Jakubowice

Wymagania:

  • Preferowane wyższe wykształcenie (marketing, komunikacja, zarządzanie)
  • Znajomość zagadnień z zakresu marketingu, sprzedaży oraz komunikacji marketingowej
  • Doświadczenie w pracy dziale marketingu – pow. 2 lat
  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca komunikację i tłumaczenie prostych tekstów
  • Znajomość oprogramowania Adobe (Photoshop, InDesign, Illustrator)
  • Znajomość narzędzi internetowych tj. worpress, adwords, analitics
  • Zaangażowanie w pracy oraz kreatywność
  • Umiejętność współpracy w zespole oraz komunikatywność
  • Samodzielność oraz umiejętność efektywnego planowania i organizacji pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność redagowania tekstów – tzw. Lekkie pióro

Mile widziane:

  • Znajomość branży hotelarskiej
  • Zdolności negocjacyjne
  • Umiejętność zarządzania budżetem

Zadania:

  • Tworzenie i prowadzenie działań w social media
  • Opracowywanie materiałów informacyjnych, promocyjnych i reklamowych
  • Copywriting (tworzenie tekstów reklamowych, artykułów, ofert, opisów, menu)
  • Pozycjonowanie i zarządzanie stroną internetową
  • Opracowywanie cenników i ofert
  • Planowanie i realizacja działań marketingowych
  • Bieżąca, marketingowa obsługa wydarzeń w hotelu
  • Współpraca z zewnętrznymi firmami
  • Współpraca z mediami
  • Promowanie produktów, uczestnictwo w targach zewnętrznych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w renomowanej i nowoczesnej firmie o stabilnej sytuacji rynkowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w prężnym i zgranym zespole, otwartym na dzielenie się wiedzą
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Szkolenia specjalistyczne oraz dostęp. do najnowocześniejszej techniki i wiedzy
  • Przyjazne środowisko pracy, otwartość pracodawcy na pomysły
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, prywatna opieka medyczna
  • Nowoczesne narzędzia pracy

Termin składania aplikacji: 19.09.2018

W liście motywacyjnym proszę krótko opisać doświadczenie w pracy.

Prosimy o dołączenie klauzuli zawierającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Hotel JAKUBUS, to miejsce gdzie natura łączy się z nowoczesnością... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Internet / e-commerce