Libra Polska Sp. z o.o.

Specjalista ds. Marketingu

Od: Libra Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Marketing / PR / Social Media

Jesteśmy polskim, dynamicznie rozwijającym się producentem najwyższej jakości dodatków funkcjonalnych dla przemysłu spożywczego.

Tworzymy zespół najwyższej klasy specjalistów, ludzi ambitnych, zaangażowanych i nastawionych na cele.

Nasza misja - INNOWACYJNY LIDER NA RYNKU DODATKÓW DO ŻYWNOŚCI!

Nasz kapitał - LUDZIE!

Jeśli poszukujesz pracy dającej całe spektrum możliwości i wyzwań, w organizacji o globalnym zasięgu, świadczącej usługi również dla największych graczy, zapraszamy do kontaktu i złożenia aplikacji.

Stanowisko:

Miejsce pracy – okolice Mińska Mazowieckiego

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie strategii marketingowej,
  • Badanie i analizowanie otoczenia zewnętrznego firmy,
  • Monitorowanie i analiza wyników sprzedaży firmy oraz dostosowanie strategii marketingowej do zmian zachodzących na rynku
  • Współpraca z działem sprzedaży celem wspierania aktywności sprzedażowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnych stanowiskach (preferowana branża spożywcza),
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne,
  • Inicjatywa w poszukiwaniu nowych produktów i usług,
  • Silna orientacja na osiąganie celów,

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie produkcyjnej z branży spożywczej
  • Duże możliwości rozwoju
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Praca w godzinach 8-16 w okolicach Mińska Mazowieckiego