CBRE Corporate Outsourcing Sp. z o.o.
CBRE to największa na świecie firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych (pod względem przychodów za rok 2016), klasyfikowana w rankingach: Fortune 500 oraz S&P 500. CBRE, z siedzibą główną w Los Angeles, zatrudnia ponad 75 000 pracowników (nie wliczając firm stowarzyszonych i partnerskich), obsługuje inwestorów, właścicieli oraz najemców nieruchomości w około 450 biurach na całym świecie (nie wliczając firm stowarzyszonych i partnerskich). CBRE oferuje szeroki zakres zintegrowanych usług, doradztwo strategiczne w zakresie inwestycji i wynajmu, usługi korporacyjne, usługi zarządzania nieruchomościami oraz projektami, administrację firm, bankowość hipoteczną, wyceny, usługi deweloperskie, usługi zarządzania inwestycjami oraz usługi konsultingowe i analityczne. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.cbre.pl.

Specjalista ds. marketingu

Lokalizacja: Krosno

OPIS STANOWISKA:

  • Aktywny udział w koordynacji działań marketingowych związanych z otwarciem Galerii Handlowej,
  • Wdrażanie i realizacja strategii marketingowej Galerii Handlowej,
  • Realizacja działalności promocyjnej Galerii Handlowej w tym nadzór nad tworzeniem i realizacją media planu lub / i samodzielne negocjacje i zakup powierzchni reklamowej,
  • Prowadzenie analiz i proponowanie rozwiązań optymalizujących koszty marketingowe oraz rozwiązania,
  • Koordynacja i aktywny nadzór nad wykonaniem imprez promocyjnych (udział, rozliczenie firm eventowych z rezultatów eventu, podsumowanie wyników dla właściciela Galerii Handlowej).
  • Nadzór nad właściwą formą, zawartością oraz aktualnością mediów elektronicznych (WWW, facebook, radiowęzeł) i innych wykorzystywanych narzędzi marketingowych,
  • Budowanie i stałe utrzymywanie dobrych relacji z najemcami Galerii Handlowej oraz stałe monitorowanie ich aktywności marketingowej,
  • Budowanie i stałe utrzymywanie dobrych relacji z władzami i instytucjami kulturalnymi miasta, aktywne włączanie obiektu w życie miasta
  • Stałe zapewnianie właściwego przepływu informacji do najemców i klientów w zakresie prowadzonej działalności marketingowej oraz innych wydarzeń specjalnych w Galerii Handlowej,
  • Raportowanie przełożonym bieżącej sytuacji Galerii Handlowej w języku polskim i angielskim w formie regularnych pisemnych raportów.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy w obsłudze nieruchomości handlowych, doświadczenie w pracy w marketingu będzie dodatkowym atutem,
  • Dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • Mile widziane referencje od poprzednich pracodawców,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

OUR OFFER:

Dołączając do CBRE możesz być pewny, że będziesz pracować w światowej klasy zespole i zawsze będziesz mieć ten zespół za sobą. Będziesz mieć wolność w wyborze własnej ścieżki, i pamiętaj, że ważne dla nas jest nie to jak długo z nami pracujesz, ale jak skutecznie. Już teraz dołącz do firmy #1 na światowym rynku nieruchomości komercyjnych.

Pakiet świadczeń:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Dofinansowanie aktywności sportowej,
  • Szeroki zakres profesjonalnych szkoleń i możliwości rozwoju,
  • Udział w charytatywnych i komercyjnych wydarzeniach sponsorowanych przez CBRE.