Specjalista ds. Marketingu

Talent Partners

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta - renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmy technicznej z branży automatyki przemysłowej z siedzibą w Krakowie - poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Miejsce pracy: Kraków

Nr ref. SM/2002

Najważniejsze obowiązki:

  • przygotowywanie materiałów reklamowych i promocyjnych, a także materiałów graficznych i katalogów,
  • projektowanie, tworzenie i publikowanie treści i na stronach internetowych oraz w social mediach,
  • nadzór nad rozwojem stron WWW oraz wsparcie działań z obszaru pozycjonowania stron,
  • koordynacja udziału firmy w targach i wydarzeniach zewnętrznych promujących firmę,
  • organizacja wewnętrznych eventów,
  • przygotowywanie newslettera,
  • redagowanie materiałów dla prasy oraz utrzymywanie kontaktu z mediami,
  • współpraca z dostawcami usług marketingowych,
  • monitoring rynku, analiza potrzeb klientów oraz działań konkurencji,
  • nadzór nad przygotowywaniem fotorelacji z wydarzeń branżowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe),
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość języka angielskiego (umożliwiająca swobodna komunikację oraz tłumaczenie treści),
  • doświadczenie w organizowaniu eventów marketingowych (m. in. targów),
  • doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu treści na strony internetowe oraz do social mediów,
  • wysoce rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność budowania relacji,
  • znajomość technik i narzędzi marketingowych,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • samodzielność i staranność w realizacji powierzonych zadań oraz dobra umiejętność organizacji pracy,
  • wysoka kultura osobista,
  • gotowość do wyjazdów i reprezentowania firmy na wydaniach branżowych,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w renomowanej, szybko rozwijającej się firmie zajmującej się innowacyjnymi projektami,
  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy.

Prezentacja firmy

Talent Partners - Skuteczna Rekrutacja <br/> <br/>Talent Partners to fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja