SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Grupa Most Wanted! Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Otwarci i kreatywni poszukiwani do Działu Marketingu

W związku z dynamicznym rozwojem Grupy Nowy Styl, 4. największego producenta krzeseł i mebli biurowych w Europie, poszukujemy specjalistów do Działu Marketingu, odpowiedzialnych za globalne działania marketingowe firmy. Poszukujemy osób lubiących wyzwania, ambitnych, kreatywnych i otwartych na świat. Nasz zespół tworzy już ponad 30. pasjonatów z Polski, Niemiec i Wielkiej Brytanii. Dołącz do nich i Ty!

Grupa Nowy Styl jest firmą polską, zatrudniającą 6000 osób na całym świecie. Tylko w tym roku w Polsce zatrudniła 190 osób. Intensywny rozwój firmy oraz ambitne, nowa zadania stwarzają potrzebę powiększenia zespołu marketingu o 4 osoby:

  • Specjalisty ds. Marketingu, który będzie odpowiedzialny za działania marketingowe wspierające sprzedaż na polskim rynku profesjonalnym (B2B);
  • Specjalisty ds. Marketingu, którego zadaniem będą działania marketingowe wspierające sprzedaż na rynkach zagranicznych (konieczny j. angielski i/lub j. niemiecki);
  • Specjalisty Content Marketingu, odpowiedzialnego za prowadzenie kampanii content marketingowych oraz online marketing;
  • Specjalisty ds. Miejsc Pracy (zespół badań i rozwoju), którego zadaniem będzie prowadzenie badań i doradztwo w zakresie efektywnej organizacji miejsc pracy, monitorowanie trendów i sytuacji rynkowej.

Poszukujemy osób:

  • zarówno rozpoczynających swoją karierę zawodową, jak i ludzi z doświadczeniem;
  • odważnie podchodzących do nowych wyzwań;
  • dynamicznych, kreatywnych, otwartych na świat, myślących nieszablonowo;
  • podchodzących z pasją i zapałem do powierzonych zadań;
  • śledzących marketingowe trendy;
  • samodzielnych, wychodzących z inicjatywą;
  • zorientowanych na klienta;
  • zorganizowanych, działających projektowo.

Oferujemy:

  • bardzo ciekawą pracę w jednej z najprężniej rozwijających się firm branży meblarskiej;
  • możliwość realizowania własnych pomysłów i inicjowania zmian;
  • wpływ na kształt działań z zakresu marketingu i PR na wszystkich rynkach, na których działa Grupa Nowy Styl na całym świecie;
  • dużą samodzielność w działaniu;
  • profesjonalną ścieżkę adaptacji i rozwoju kompetencji.

Wymagamy:

  • znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie co najmniej C1;
  • wykształcenia wyższego;
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office;
  • samodzielności i inicjatywy;
  • prawa jazdy kat. B;
  • gotowości do wyjazdów służbowych

Prezentacja firmy

Grupa Most Wanted! od 1998r. jest liderem w zakresie rekrutacji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media