Rekrutacja ukryta

Specjalista ds. marketingu

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Kraków, Nowy Sącz, Nowy Targ, Oświęcim, Tarnów

Na tym etapie się ukrywamy, nie zdradzimy Ci kim jesteśmy, ale zdradzimy Ci kogo szukamy. To:

Aplikuj do nas jeśli zawodowo chcesz zajmować się całokształtem kwestii marketingowych B2C i spełniasz nasze oczekiwania. Gwarantujemy, że pracując u nas nauczysz się bardzo wiele.

Opis stanowiska:

  • koordynacja udziału firmy w imprezach regionalnych – promocja naszej marki
  • organizacja eventów marketingowych wg firmowych instrukcji
  • pozyskiwanie partnerów (system wzajemnych rabatów)
  • kontakt z klientami i dbanie o ich zadowolenie z naszych usług

Wymagania:

  • pomysł na sprzedaż usług, dzięki organizacji działań marketingowych B2C
  • mile widziane doświadczenie w marketingu – szczególnie B2C
  • łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji
  • otwarta głowa
  • kreatywność
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie na 200%

Oferujemy:

  • wielozadaniowe stanowisko, na którym można wiele się nauczyć
  • szkolenia i niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • wdrożenie oraz pomoc na każdym etapie pracy
  • wynagrodzenie będące wypadkową zaangażowania i skuteczności

Zainteresowaliśmy Cię? Aplikuj, odpowiadając na pytania z formularza:)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.