Specjalista ds. marketingu

Hennlich Sp. z o.o.

Knurów, 44-190, śląskie

Opis stanowiska pracy

Inicjowanie przedsięwzięć marketingowych.

Realizacja działań marketingowych związanych z produktami i rynkami firmy.

Redagowanie i emitowanie materiałów informacyjnych i promocyjnych (w tym newsletter, posty w mediach społecznościowych).

Współpraca z działami handlowymi firmy.

Wdrażanie pożądanych form komunikacji marketingowej.

Organizowanie wydarzeń wewnętrznych oraz zewnętrznych.

Wymagania

Wykształcenie obejmujące elementy marketingu lub adekwatnego doświadczenia praktycznego.

Bardzo dobre zdolności komunikacyjne.

Kreatywność.

Dobra znajomość MS Office; znajomość programów graficznych lub przydatnych w marketingu będzie dodatkową zaletą.

Umiejętność współpracy w niewielkim zespole.

Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą dostarczającą elementy, urządzenia i układy do różnych ga... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja