Specjalista ds. Marketingu

Berg Holding S.A

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Berg Holding S.A. to koncept, który połączył cztery marki charakteryzujące się różnymi profilami działania. Spółka Śląskie Kamienice S.A., która od lat kojarzyła się głównie z działalnością na rynku nieruchomości, Śląska Prohibicja S.A. oraz Hornigold Reit S.A. wchodzące w skład holdingu – od teraz pod jednym brandem, sukcesywnie rozwijają swoje podmioty. Nowym projektem, który także stanowi filar działalności Berg Holding jest spółka Farmy Fotowoltaiki S.A., w której przy wsparciu inwestorów zajmujemy się budową farm fotowoltaicznych na wydzierżawionych terenach oraz tworzymy miejsca przyjazne środowisku naturalnemu. W planach działalności Berg Holding jest również wejście na rynek e-commerce. Doświadczenie, pasja oraz wiara we własne umiejętności sprawiły, że mała, polska marka stworzona, przez młodych i kreatywnych ludzi urosła do rangi potężnego holdingu. Wierzymy w sukces.

Berg Holding S.A. z siedzibą w Katowicach, w związku z dynamicznym rozwojem i wkraczaniem w kolejne obszary rynku poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Katowice

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Prowadzenie kanałów Social Media dla dedykowanych produktów,
  • Zarządzanie stroną internetową pod kątem optymalizacji konwersji,
  • Copywritting i tworzenie angażujących treści w materiałach marketingowych (ulotki, plakaty, prezentacje),
  • Obsługa platform reklamowych Goodle Ads i Facebook Ads,
  • Aktywna współpraca z innymi podmiotami m. inn.: drukarnie, graficy, webmaster, agencje reklamowe,
  • Tworzenie notatek prasowych i kontakt z redakcjami,
  • Analiza rynku: ceny, promocje, gazetki, analiza działań konkurencji, śledzenie trendów rynkowych, regularne wizyty na rynku,
  • Planowanie i koordynowanie kampanii promocyjnych we współpracy z działem sprzedaży, koordynowanie procesów marketingowych.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy w obszarze marketingu,
  • Biegłej znajomości kanałów marketingu (social media, google ads, facebook ads, influencer marketing),
  • Znajomości podstaw SEO/SEM,
  • Znajomości Google Analitycs,
  • Optymalizacja procesów i budżetu w obszarze on-line,
  • Umiejętności dokonywania researchów, wycen, zamówień
  • Doskonałych umiejętności organizacyjnych i samodzielności w działaniu,
  • Mile widziane doświadczenie w branży OZE

Oferujemy:

  • Współpracę w grupie kapitałowej zarządzającej rozpoznawalnymi na rynku markami takimi jak: Śląskie Kamienice S.A., Śląska Prohibicja S.A., Farmy Fotowoltaiki S.A., Hornigold REIT S.A.
  • Długookresową umowę o współpracy w oparciu o działalność gospodarczą
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się strukturze
  • Stały rozwój zawodowy w Spółkach

Prezentacja firmy

Berg Holding S.A. to koncept, który połączył cztery marki charakteryzują... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja