SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Berg Holding S.A

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

W zamian za atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju i realizacji wyjątkowych projektów oczekujemy min:

  • planowania i wdrażania strategii promocji i marketingu kilku marek,
  • monitorowania i analizy danych rynkowych,
  • projektowania, realizacji i analizy kampanii e-mail marketingowych,
  • zarządzania rezerwacjami w systemach rezerwacji
  • planowania, realizacji i organizacji kampanii reklamowych (Google Adwords, Facebook Ads),
  • prowadzenia działań promocyjnych na portalu LinkedIn,
  • analizy efektywności prowadzonych działań oraz rekomendowanie działań optymalizujących,
  • wdrażanie własnych kreatywnych rozwiązań i pomysłów.

Niewątpliwymi atutami będą Twoje doświadczenie

i umiejętności z zakresu obsługi programów graficznych

i narzędzi dedykowanych z zakresu marketingu

Prezentacja firmy

Berg Holding S.A. to koncept, który połączył cztery marki charakteryzują... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja