Specjalista ds. marketingu

Adecco Poland Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • przygotowywanie treści i materiałów marketingowych
  • realizacja i doskonalenie strategii marketingowej
  • wspieranie zespołu marketingu w realizacji bieżących projektów
  • budowanie wizerunku firmy poprzez marketing internetowy (media społecznościowe, strona firmowa, e-mail)
  • promowanie produktów i usług z oferty firmy
  • Współpraca przy realizacji analiz i badań rynku
  • utrzymywanie kontaktu z mediami i agencjami reklamowymi w zakresie realizacji określonych projektów

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, szczególnie w marketingu B2B
  • komunikatywność ( łatwość nawiązywania kontaktów i otwartość do ludzi)
  • umiejętność redagowania tekstów marketingowych
  • świetna umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie i własna inicjatywa
  • kreatywne podejście do wykonywanych zadań
  • dobra organizacja pracy
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane:

  • wykształcenie kierunkowe
  • podstawowa znajomość programów graficznych Adobe
  • znajomość pakietu biurowego Office (Word, Excel, PowerPoint)

Oferujemy:

  • pracę w zgranym, dynamicznym i współpracującym ze sobą zespole
  • kontakt z ciekawymi ludźmi ;)
  • normowany czas pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności + system premiowy
  • stabilne zatrudnienie na postawie umowy o pracę
  • interesującą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz ciągłego zdobywania wiedzy

Numer referencyjny: SM/11/2016/KTW
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.