Specjalista ds. marketingu

Cream Sp. z o.o

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

• realizacja wyznaczonych celów marketingowych;

• efektywne promowanie firmy oraz jej produktów;

• przygotowywanie i organizacja targów branżowych oraz imprez firmowych;

• opracowywanie i prowadzenie kampanii medialnych ( materiały informacyjne, oświadczenia, artykuły, komentarze itp. );

• monitorowanie bieżących wydatków reklamowych oraz zamawianie materiałów wg potrzeb;

• współpraca z agencjami i nadzór nad tworzeniem akcji reklamowych i promocyjnych;

• wsparcie działu sprzedaży w realizacji programów sprzedażowych i promocyjnych oraz tworzeniu ofert handlowych;

• aktualizacja i opieka nad stroną internetową firmy;

• kreowanie spójnego i pozytywnego wizerunku firmy na rynku;

Wymagania

• min. 3- letnie doświadczenie w pracy na w/w stanowisku;

• dobra znajomość języka angielskiego;

• prawo jazdy kat. B;

• umiejętność organizacji pracy własnej;

• wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne;

• samodzielność i determinacja w dążeniu do wyznaczonego celu;

Oferujemy:

• interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

• możliwość dalszego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;

• przyjazną atmosferę w pracy;

Prezentacja firmy

Cream Profesjonalne Technologie Spożywcze Sp. z o. o. – wyznaczamy kieru... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media