Specjalista ds. marketingu

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kajetany, mazowieckie

Miejsce pracy: Kajetany

Numer ref. SDM/014/ARO

Zadania:

  • Planowanie i realizacja działań marketingowych
  • Wsparcie sprzedaży
  • Zarządzanie portfolio klientów
  • Przygotowanie i koordynowanie akcji promocyjnych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji oraz nawiązania długofalowej współpracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • Pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna) oraz Pakiet Manpower Premium
  • 2-3 letnie doświadczenie w pracy w dziale marketingu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • Znajomość języka rosyjskiego/ ukraińskiego - mile widziane
  • Komunikatywność i pro-aktywna postawa
  • Dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials