Human & Hunter Sp. z o.o.

Specjalista ds. Marketingu

Miejsce pracy: Gryfice

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego Klienta - lidera w swojej branży, poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalista ds. Marketingu.

Nr ref.: SM/MB/Ł

OPIS STANOWISKA

• Tworzenie i wdrażanie strategii marketingowych dla wybranych marek

• Nawiązywanie współpracy z zewnętrznymi agencjami reklamowymi

• Aktywne działanie marketingowe na rynkach międzynarodowych

• Pełna obsługa marketingowa firmy

• Współpraca z partnerami biznesowymi

WYMAGANIA

• Wykształcenie wyższe

• 2- letnie doświadczenie w marketingu, trade marketingu lub na stanowisku o podobnym profilu

• Doświadczenie w zakresie zarządzania marką i/ lub produktem

• Bardzo dobra znajomość narzędzi marketingowych

• Dobra znajomość języka angielskiego

• Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY

• Umowę o pracę

• Zapewnione narzędzia pracy

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji

• Możliwość zdobycia wiedzy i rozwoju zawodowego

KLAUZULA

Do aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji przez Human & Hunter agencję zatrudnienia o numerze 6664, dla potrzeb procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych pracodawcom w związku z prowadzonymi przez firmę Human & Hunter procesami rekrutacyjnymi.”