Human & Hunter Sp. z o.o.

Specjalista ds Marketingu

Miejsce pracy: Gryfice

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalisty ds. Marketingu.

Opis stanowiska pracy

  • Tworzenie i wdrażanie strategii marketingowych dla wybranych marek;
  • Nawiązywanie współpracy z zewnętrznymi agencjami reklamowymi;
  • Aktywne działanie marketingowe na rynkach międzynarodowych;
  • Pełna obsługa marketingowa firmy;
  • Współpraca z partnerami biznesowymi.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe;
  • 2- letnie doświadczenie w marketingu, trade marketingu lub na stanowisku o podobnym profilu;
  • Doświadczenie w zakresie zarządzania marką i/ lub produktem;
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi marketingowych;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Prawo jazdy kat.B.

Oferujemy

  • Umowę o pracę;
  • Zapewnione narzędzia pracy;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • Możliwość zdobycia wiedzy i rozwoju zawodowego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.