Specjalista ds. Marketingu

Human & Hunter Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Miejsce pracy: Częstochowa

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko: Specjalista ds. Marketingu

OPIS STANOWISKA:

• Koordynowanie działań wspólnie z podwykonawcami;

• Harmonizowanie przygotowań do konferencji i targów;

• Współpraca z drukarniami;

• Organizowanie i udział w eventach weekendowych (dodatkowo płatne).

WYMAGANIA:

• Wykształcenie wyższe kierunkowe;

• Doświadczenie w koordynowaniu eventów i targów;

• Wiedza z zakresu marketingu;

• Komunikatywna znajomość j. angielskiego;

• Biegła znajomość PowerPoint i Excel;

• Doświadczenie w zarządzaniu małym zespołem;

• Umiejętność sprawnego rozwiązywania problemów;

• Zaangażowanie i zorientowanie na cele;

• Gotowość do pracy w weekendy.

OFERUJEMY:

• Atrakcyjne wynagrodzenie;

• Niezbędne narzędzia pracy;

• Ciekawą pracę w profesjonalnym środowisku;

• Liczne szkolenia;

• Szansę zdobycia doświadczenia.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.