SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Bodypak

Chrzanów, małopolskie

Bodypak
Dynamicznie rozwijająca się firma z Chrzanowa zajmująca się sprzedażą i produkcją suplementów dla sportowców poszukuje pracownika na stanowisko:

Zadania:

  • współtworzenie strategii marketingowej marek Sport Definition oraz 6PAK Nutrition
  • realizację planu i budżetu marketingowego
  • monitoring danych rynkowych ( w tym analiza konkurencji), analizę trendów branżowych
  • koordynowanie prac związanych z uczestnictwem w wystawach, targach, sympozjach i imprezach promocyjno-reklamowych
  • przygotowanie analiz efektywności prowadzonych działań

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu marketing lub technologia żywności
  • wymagane doświadczenie w Dziale Marketingu sektora FMCG
  • umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • komunikatywność oraz wysokie umiejętności interpersonalne,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym,

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o pozycji lidera rynkowego w swej branży
  • możliwość realizacji planów zawodowych