Specjalista ds. marketingu

Era Sp. z o.o.

Chorzów, śląskie

Opis stanowiska pracy

ERA Sp. z o.o. jest jednym z największych przedsiębiorstw usługowych na Śląsku. Działa na rynku usług ochrony mienia i utrzymania czystości. Posiada w swojej ofercie także prestiżowy Hotel Pałac Czarny Las oraz dysponuje siecią parkingów.

Firma zatrudni na pracownika stanowisko:

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • szkolenia i możliwość rozwoju

Od kandydata oczekujemy:

  • wyższego wykształcenia kierunkowego
  • biegłej obsługi komputera (znajomość pakietu MS Office)
  • podstawowej znajomości programów graficznych (Corel Draw)
  • umiejętności redagowania informacji
  • znajomości podstawowych narzędzi PR i umiejętność ich wykorzystania w praktyce
  • znajomości mediów społecznościowych
  • umiejętności pracy zespołowej
  • komunikatywności, otwartości, dobrej organizacji czasu pracy
  • prawa jazdy kat. B
  • doświadczenie w pracy z Google AdWords i Google Analitics – mile widzialne

Zakres obowiązków:

  • wsparcie bieżących działań marketingowych i PR
  • przygotowywanie oraz wprowadzanie treści na stronę internetową/portale społecznościowe
  • przygotowywanie merytoryczne projektów ulotek/broszur/katalogów
  • współpraca z podwykonawcami
  • organizacja i udział w targach, wystawach, konferencjach
  • kreowanie wizerunku firmy

Prezentacja firmy

ERA Sp. z o.o. jest jednym z największych przedsiębiorstw usługow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja