Opis stanowiska pracy

- aktywne współtworzenie strategii marketingowej

- prowadzenie projektów marketingowych

- koordynowanie działań związanych z uczestnictwem firmy w targach branżowych

- wsparcie marketingowe dla działu sprzedaży

- monitorowanie działań konkurencji, przygotowywanie ofert, raportów, zestawień

- monitorowanie trendów rynkowych

- dbanie o aktualizację strony internetowej

Wymagania

- wykształcenie wyższe ( marketing, biznes )

- minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze marketingu ( mile widziane w marketingu handlowym )

- bardzo dobra znajomość MS Office, szczególnie Excel i Power Point

- mile widziana umiejętność obsługi programów graficznych

- zaawansowana znajomość języka angielskiego

- silna wewnętrzna motywacja oraz pasja w działaniu

- dobra organizacja pracy

- umiejętność analitycznego myślenia

- kreatywność

- własna inicjatywa w myśleniu i działaniu

- prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Job Innovation Sp. z o.o. to profesjonalna Agencja Zatrudnienia świadczą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo