Specjalista ds. marketingu

EURO rent

58-260 Bielawa, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie:

• realizowanie polityki i strategii marketingowej hotelu zgodnie z założonym budżetem
• dbanie o pozytywny wizerunek hotelu
• redagowanie tekstów do materiałów promocyjnych i stronę www
• tworzenie i zarządzanie materiałami promocyjnymi
• organizacja i koordynowanie sprzedaży pakietów pobytowych
• tworzenie, aktualizowanie i nadzór nad ofertami hotelu
• tworzenie i aktualizowanie bazy danych o klientach
• przygotowanie i udział w eventach

Wymagania

Wymagania

• minimum wykształcenie średnie
• umiejętność projektowania materiałów reklamowych
• znajomość programu Adobe Photoshop
• wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
• dobra organizacja pracy
• umiejętności redagowania tekstów marketingowych
• komunikatywność

Prezentacja firmy

Trzygwiazdkowy Hotel

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka