Specjalista ds. marketingu

Abisal Sp. z o.o.

41-905 Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- planowanie i realizację bieżących działań promocyjno-reklamowych i wspierających sprzedaż ,
- współpracę z działem sprzedaży i menadżerami produktów, mającą na celu zrozumienie potrzeb klienta i monitoring efektywności sprzedażowej prowadzonych działań marketingowych,
- współudział w budowaniu wizerunku obszaru B2B,
- opracowywanie i redagowanie materiałów informacyjno-reklamowych (katalogi firmowe, strona WWW),
- zarządzanie treścią na stronie www oraz portalach społecznościowych,
- tworzenie materiałów instruktażowych prezentujących zastosowanie produktów,

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów ( preferowany kierunek: marketing, public relations, zarzadzanie projektami),
- samodzielności oraz dobrej organizacji pracy,
- umiejętności pisania i redagowania tekstów,
- bardzo dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office (mile widziana znajomość programów graficznych m.in. Adobe PhotoShop),
- biegłej znajomości języka angielskiego ,
- prawo jazdy kat. B,
- dodatkowym atutem będzie znajomość branży sportowej,

Prezentacja firmy

Abisal Sp. z o.o. jest dystrybutorem szerokiej gamy sprzętu sportowego.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Analityka, Praca Badania / Rozwój