Opis stanowiska pracy

Firma Jowix Triomet Sp. z o.o. prowadzi obecnie rekrutacje na stanowisko marketingowiec/handlowiec.
Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za pełną obsługę partnerów handlowych, dostawców oraz klientów od momentu nawiązania z nimi kontaktu aż po finalizację transakcji, czyli sprzedaż produktu z jak najwyższym zyskiem. Kandydat powinien być wszechstronny, wykazywać zarówno biznesowe umiejętności interpersonalne, jak i marketingowe, być zorientowany lub co najmniej zainteresowany tematyką wyposażenia powierzchni handlowych, stacji benzynowych.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Przygotowywanie ofert handlowych
• Kontakty z klientami zarówno bezpośrednie jak i mailowo-telefoniczne
• Przygotowywanie materiałów informacyjnych, reklamowych oraz ofert handlowych
• Przygotowywanie innowacyjnych metod promocji produktów
• Organizacja procesu dostawy i serwisu

Wymagania

UMIEJĘTNOŚCI:
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (zarówno w mowie jak i piśmie)
Znajomość podstawowych programów do edycji tekstów, zarządzania bazami danych, przygotowywania prostych projektów graficznych oraz tabel i wykresów
Swoboda w korzystania z zasobów i narzędzi internetowych
Obsługa komputera w pracy Zorientowanie w branży stacji paliw i wyposażenia powierzchni handlowych.
CECHY CHARAKTERU:

Ambicja
Komunikatywność
Samodzielność i samodyscyplina
Pozytywne nastawienie do działania
Umiejętność zarządzania sobą i dostępnymi zasobami
Kreatywność
Chęć do podejmowania nowych wyzwań

Prezentacja firmy

Firma działa na rynku od 1996 roku. Główną działalnością firmy je... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media