Specjalista ds. marketingu

Specol Sp. z o.o.

41-508 Chorzów, śląskie

Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo Specol Sp. z o.o. jest jednym z największych polskich producentów szerokiej gamy środków smarnych, płynów eksploatacyjnych i specyfików naftowych dla motoryzacji i przemysłu. Firma powstała i działa na rynku od 2002 roku.

Firma zatrudni pracownika na stanowisko specjalista ds. marketingu. Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za:
1) administrowanie i aktualizacja internetowych platform komunikacji (m.in. strona www; facebook;)
2) przygotowywanie i prowadzenie kampanii reklamowych,
3) przygotowania materiałów promocyjnych, m.in. broszury, ulotki, gadżety,
4) kontakt i współpraca z agencjami zewnętrznymi
5) sporządzanie analiz marketingowych, raportów,
6) reprezentowanie firmy na konferencjach i spotkaniach branżowych zaplanowanych w danym roku,
7) analiza i opracowanie pakietów dotyczących wsparcia sprzedaży,

Wymagania

Wymagania
1) minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
2) zaangażowanie w wykonywane zadania,
3) samodzielność w działaniu i branie odpowiedzialności za podjęte decyzje.
4) kreatywność i umiejętność pracy w zespole
5) dobra znajomość programów graficznych,
Oferujemy
- ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- ambitne i odpowiedzialne zadania,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- atrakcyjny system wynagrodzeń,

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Specol Sp. z o.o. jest jednym z największych pol... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media