Specjalista ds. marketingu

Zeitmann.

30-633 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki

  • aktywna współpraca z portalami ogłoszeniowymi
  • tworzenie ogłoszeń i zamieszczanie ich na portalach
  • research forów i portali internetowych o tematyce personalnej
  • reprezentowanie i promowanie marki firmy w sieci
  • współpraca z mediami branżowymi

Wymagania

  • łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów
  • umiejętność wyszukiwania informacji w Internecie
  • zainteresowanie tematyką rekrutacji pracowników, rozwojem zasobów ludzkich
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • sumienność, dokładność, zaangażowanie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane

Oferujemy

  • przyjazne warunki pracy w młodym, sympatycznym zespole
  • pracę w miłej atmosferze, opartą na wzajemnym zaufaniu i szacunku
  • możliwość zdobycia doświadczenia w agencji rekrutacyjnej
  • możliwość rozwoju
  • atrakcyjne warunki pracy
  • firmowy pakiet medyczny oraz kartę Multisport

Wyślij do nas swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą.

Masz pytania? Zadzwoń do nas! Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 pod numerem tel. 12 661 64 00.

Prezentacja firmy

Kim jesteśmy?<br/><br/>Jesteśmy liderem wśród agencji rekrutujący... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
prywatna opieka medyczna, karta Multisport
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media