Opis stanowiska pracy

Ellipsis Sp. z o.o.

Ellipsis Sp. z o.o. jest Instytucją Otoczenia Biznesu posiadająca Akredytację Ministerstwa Rozwoju.

W zawiązku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do biura w Warszawie osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Marketingu

 Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

Budowanie strategii marketingowej firmy

Opracowywanie planu reklamy, promocji i strategii marketingowej dla nowych produktów/usług

Kierowanie i nadzór nad dystrybucją materiałów reklamowych i promocyjnych

Pozycjonowanie stron oraz obsługa systemu Google AdWords

Utrzymywanie kontaktu z agencjami reklamowymi i kontrahentami w zakresie bieżących działań marketingowych (informacje prasowe, targi, konferencje, akcje promocyjne)

Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, konsumentów, działań konkurencji i wyników własnych produktów/usług

Przygotowywanie umów i koordynacja ich realizacji (współpraca z działem handlowym)

Kontrola realizacji planów marketingowych

Wskazywanie korzystnych kanałów sprzedaży

Doradzanie klientom, opieka nad stałymi klientami

Wymagania:

Wykształcenie wyższe (marketing, reklama, PR lub pokrewne)

Doświadczenie na analogicznym stanowisku min. 1 rok

Doświadczenie w systemie Google AdWords oraz umiejętność pozycjonowania stron

Doświadczenie w budowaniu i kreowaniu marki

Łatwość nawiązywania kontaktów, zdolności interpersonalne

Znajomość aplikacji MS Office

Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Zatrudnienie na umowę o pracę

Pracę w dynamicznej i nowoczesnej instytucji

Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).

Prezentacja firmy

Spółka European Rehabilitation Clinic Sp. z o.o. jest nowym podmiotem n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media