Specjalista ds. Marketingu z j.niemieckim

BELIANI

Szczecin, zachodniopomorskie

Czy jesteś zainteresowany?
beeline to modne dodatki w atrakcyjnych cenach, to kreatywność i zapał, jednak przede wszystkim to nasze popularne w wielu krajach marki SIX i I AM.
A mamy jeszcze ogromne plany na przyszłość!

Aktualnie poszukujemy kandydatów / kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

BELIANI GmbH to międzynarodowa firma handlowa działająca m.in. w Szwajcarii, Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Polsce czy Francji. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości meble zarówno do domu jak i ogrodu.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku europejskim poszukujemy osoby na stanowisko:

W BELIANI proponujemy Ci:

  • pracę w międzynarodowej firmie w zespole profesjonalistów i pasjonatów
  • ambitne zadania i pracę pełną wyzwań
  • udział w ciekawych projektach
  • dobre warunki pracy i stabilność zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Opis stanowiska:

  • udział w tworzeniu strategii marketingowej firmy, budowanie wizji promocji
  • skuteczne łączenie działań marketingowych i sprzedażowych na wielu płaszczyznach (online, offline, marketing bezpośredni)
  • efektywne wykorzystywanie potencjału social mediów do powiększania znajomości marki, budowanie zaangażowania wokół marki
  • tworzenie i realizowanie kampanii marketingowych, akcji promocyjnych zarówno w obszarze B2B jak i B2C
  • pomiar oraz raportowanie realizowanych działań marketingowych
  • wpływ na rozwój znanej marki e-commerce na rynkach europejskich

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (weryfikowana w trakcie procesu rekrutacji)
  • doświadczenie w pracy w dziale marketingu, oraz branży e-commerce
  • mile widziana dobra znajomość zagadnień z obszaru Content Marketing, Social Media, Google Analytics, Google Adwords, SEO, SMM
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, organizacji i planowania
  • samodzielność oraz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • dynamizm w działaniu i umiejętność pracy pod presją czasu

CV wyłącznie w języku niemieckim prosimy przesyłać przez opcję: