Specjalista ds. Marketingu (Social Media)

LeasingTeam Sp. z o.o.

Warszawa, 02-819, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

• Współtworzenie oraz realizacja strategii marketingowej sieci Klienta w mediach społecznościowych

• Zarzadzanie kanałami Multikina w mediach społecznościowych (FB, Instagram, Snapchat, You Tube)

• Samodzielne prowadzenie projektów marketingowych

• Kontakty z agencją social media, mediami, studiami graficznymi/dźwiękowymi, agencjami reklamowymi oraz domem mediowym

• Produkcja materiałów reklamowych

Wymagania

Oczekiwania:

• Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: marketing, reklama, media)

• Skuteczna komunikacja, kreatywność, orientacja na cel, współpraca, planowanie i organizacja, samodzielność, zapał do pracy i chęć dalszego rozwoju

• Wiedza z zakresu marketingu/reklamy oraz wiedza na temat funkcjonowania mediów, w tym mediów społecznościowych

• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel, Power Point)

• Doświadczenie w pracy w dziale marketingu oraz znajomość branży kinowej mile widziane

Oferta:

• Umowa o pracę

• Pakiet benefotów

• Udział w ciekawych projektach

• miła atmosfera pracy

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 636

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media