Specjalista ds. Marketingu Online

Dekra Praca Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Będąc częścią naszego Zespołu, będziesz odpowiedzialny między innymi za następujące obszary:

• Zarządzanie treścią stron internetowych w systemach CMS
• Kreowanie wizerunku marki w ramach działań online
• Koordynację kampanii SEM/SEO oraz ePR
• Koordynację internetowych akcji marketingowych z zakresu inbound marketingu, kampanii AdWords oraz marketing automation
• Tworzenie tekstów eksperckich na potrzeby content marketingu
• Email marketing – tworzenie i obsługę newsletterów do wewnętrznych i zewnętrznych baz kontaktowych
• Analizę działań konkurencji w obszarze online
• Analizę trendów w komunikacji online oraz rekomendacje działań strategicznych, pozwalają-cych na ich efektywne wykorzystanie
• Współpracę przy tworzeniu aplikacji mobilnych oraz optymalizacji stron pod kątem RWD
• Tworzenie raportów z prowadzonych działań z wykorzystaniem danych Google Analytics
• Bieżącą analizę prowadzonych działań pod kątem generacji leadów sprzedażowych

Jeżeli pojęcia CMS, SEO, SEM, AdWords czy RWD brzmią dla Ciebie przyjaźnie zapraszamy do pracy w Marketingu DEKRA.

Czego wymagamy?

• Wykształcenia wyższego
• Minimum 1 roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• Doświadczenia w obsłudze systemów CMS
• Znajomości zasad optymalizacji stron internetowych w zakresie SEO
• Umiejętności praktycznej analizy danych Google Analytics oraz optymalizacji działań na ich podstawie
• Umiejętności samodzielnego tworzenia tekstów
• Kreatywności i samodzielności w działaniu
• Znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodne tłumacze-nie tekstów z tego języka oraz czytanie dokumentacji
• Zaangażowania oraz dbałości o szczegóły
• Wysokiej kultury osobistej

Zmysł graficzny oraz znajomość obsługi programów graficznych (CorelDRAW, Adobe Illustrator) będzie dodatkowym atutem!

Oferujemy:
• Umowę na cały etat w oparciu o umowę o pracę
• Pakiet socjalny i szkolenia
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Pozytywną atmosferę w doświadczonym zespole
• Komfortowe warunki pracy z możliwością rozwoju osobistego

Prezentacja firmy

DEKRA Praca Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej firmy DEKRA AG, która ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media