Specjalista ds. marketingu online

Intercom WorldWide S.L.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Intercom WorldWide S.L. is a Internet company with leading businesses in many European countries. Intercom WorldWide S.L. have more then 15 years of experience in New Media and Internet technology and is the owner of over 40 Internet projects. Our goal at Intercom is to find profitable business models, which create exciting professional and personal opportunities for many people. According to the Great Place to Work Institute, we rank highly as one of the best companies to work for in Spain.

Specjalista ds. Marketingu Online

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer referencyjny: PR0217SM

Zakres obowiązków:

  • kreowanie oraz realizacja strategii marketingowych
  • analiza rynku konkurencji
  • rozwijanie współpracy z serwisami internetowymi
  • działania z zakresu social media
  • znajomość zagadnień SEO
  • znajomość reklamy kontekstowej (AdWords, AdKontekst)
  • praca nad strategią rozwoju
  • monitorowanie uzyskiwanych wyników
  • monitorowanie trendów sprzedaży i efektywności akcji promocyjnych

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki- marketing, zarządzanie)
  • biegła znajomość narzędzi marketingu internetowego
  • znajomość pakietu MS Office
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • umiejętność negocjacji

Oferujemy:

  • ciekawa praca w dynamicznym i międzynarodowym środowisku
  • duży zakres odpowiedzialności przy realizacji zadań
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju
  • narzędzia niezbędne do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Prezentacja firmy

Intercom WorldWide S.L. is a Internet company with leading businesses i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Internet / e-commerce, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo