specjalista ds. marketingu on-line

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa/Radom, mazowieckie

 Dla jednego z naszych klientów z branży e-commerce, poszukujemy na stanowisko:

Nr ref.: 35506
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa/Radom

Zakres obowiązków:
  • Planowanie i koordynacja kampanii reklamowych w mediach interaktywnych
  • Przygotowywaniem kreacji marketingowych
  • Rozwój aktualnych kanałów komunikacji i promocji oraz wymyślaniem nowych możliwości promowania produktu (platforma e-learningowa)
  • Współpraca z działem reklamy i działem graficznym
  • Badaniem efektywności prowadzonych działań (analityka internetowa)
  • Monitorowaniem rynku pod kątem występujących w marketingu on-line trendów
  • Negocjowanie stawek na emisje kampanii
  • Kontaktowanie się oraz negocjacje z partnerami/wydawcami
  • Kontrola opłacalności wydawców, placementów, kreacji i produktów
  • Rozliczanie kampanii w modelach CPM, CPL, CPC, CTA

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe
  • 1-2 lata doświadczenia w pracy w marketingu on-line na podobnym stanowisku
  • wiedza i doświadczenie w obszarze performance marketingu
  • znajomość form rozliczeń reklamy on-linowej (CPM, CPL, CPA, CPC, CTA)
  • Kreatywność
  • Komunikatywność
  • znajomość trendów oraz nowości w e-marketingu
  • kreatywność w podejściu do reklamy i dzielenie się pomysłami
  • chęć pracy przy produkcie, który promowany jest nie tylko w Polsce, ale i Europie
  • umiejętności negocjacyjne
  • wiedza w zakresie optymalizacji i rozliczania kampanii on-line
  • zmysł analityczny
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie we współpracy z rynkami zagranicznymi będzie dodatkowym atutem.

Oferta:
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • praca w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • możliwości rozwoju oraz współpracy w międzynarodowym środowisku.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)