Specjalista ds. Marketingu Międzynarodowego

Ameet Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy liderem na polskim rynku wydawniczym. Nasze książki publikowane są w 25 językach w ponad 40 lokalizacjach na świecie. Współpracujemy z wieloma licencjodawcami takimi jak: The LEGO® Group , The Walt Disney Company, Mattel, co czyni nasze produkty wyjątkowymi i daje gwarancję najwyższej jakości.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:
Specjalisty ds. Marketingu Międzynarodowego

Miejsce pracy: Łódź

Zadania i obowiązki:

  • Współtworzenie materiałów marketingowych i komunikacyjnych
  • Redagowanie tekstów promocyjnych i wizerunkowych
  • Współpraca z zespołem grafików
  • Bieżąca współpraca z klientem w zakresie przygotowywanych materiałów marketingowych
  • Koordynacja przepływu informacji pomiędzy działami firmy odpowiedzialnymi za realizację projektu
  • Przygotowywanie firmy do udziału w spotkaniach branżowych, targach.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat studiów (mile widziane kierunkowe)
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pisania tekstów marketingowych w języku angielskim
  • Umiejętność pracy w środowisku wielozadaniowym
  • Kreatywność oraz wyczucie estetyki
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość pakietu Office (Excel, Word, Power Point).

Oferujemy:

  • Elastyczne, kreatywne, niekorporacyjne środowisko z przyjazną atmosferą
  • Szerokie możliwości rozwoju w dynamicznym, pełnym wyzwań, międzynarodowym środowisku pracy
  • Możliwość udziału w szkoleniach
  • Praca w jednym z wiodących wydawnictw książek dla dzieci
  • Możliwość współpracy z dużymi, rozpoznawalnymi markami takimi jak: The Walt Disney Company, The LEGO Group.
  • Praca w środowisku opartym na współpracy, wzajemnym szacunku i zaangażowaniu.

Prezentacja firmy

Jesteśmy liderem na polskim rynku wydawniczym. Nasze książki publikowane... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo