Opis stanowiska pracy

Banolli to krakowska sieć pizzerii/restauracji, która istnieje na rynku już od 1994 roku. Obecnie jest to marka rozpoznawalna w całym Krakowie. Posiadamy 6 lokali położonych w różnych rejonach miasta. Zaufało już nam ponad 300 tys. Klientów, a grono stałych gości z roku na rok powiększa się. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. Marketingu
(Małopolskie, Kraków, Chmieleniec)

Opis stanowiska:
- opracowanie koncepcji i realizacja kampanii marketingowych
- działania promocyjne i reklamowe
- raportowanie i sporządzanie analizy efektywności poprawności prowadzonych działań
- sprawowanie nadzoru nad kolportażem ulotek, rozliczanie pracowników z wykonywanych w tym zakresie działań – praca w terenie
- budowanie marki oraz wizerunku firmy
- badanie i analizowanie otoczenia zewnętrznego firmy oraz działalności konkurencji
- planowanie i realizacja strategii marketingowej
- czynny udziału w realizacji działań marketingowych i sprawowanie nad nimi kontroli- praca w terenie

Oferujemy:
- atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
- pracę pełną wyzwań na samodzielnym stanowisku, dającą możliwość rozwoju
i doskonalenia zawodowego
- niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód firmowy dostępny w godzinach pracy)
- szereg zniżek i kuponów do: Pink bowling&club, Aqua park, Multikino, Banolli
- szkolenie wdrażające- zależy nam abyś już pierwszego dnia poczuł się pewnie w strukturach naszej firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV i list motywacyjny

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami”.

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Wymagania

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – preferowane w branży gastronomicznej lub wykształcenie kierunkowe (marketing lub pokrewne)
- znajomość nowych trendów marketingowych
- znajomość serwisów społecznościowych i zagadnień związanych z Social Media
- znajomość Google AddWords
- dynamizm i inicjatywa w działaniu
- nastawienie na realizację wyznaczonych celów
- prawo jazdy kat. B- mile widziane
- umiejętność fotografowania- mile widziane

Prezentacja firmy

Pizzeria Banolli znana jest krakowianom już od roku 1994, kiedy t... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media