Specjalista ds. marketingu / Kierownik sklepu internetowego

BetaSI

Nowy Sącz, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma BetaSI, producent oprogramowania do zarządzania SPA, sanatoriami, hotelami, klinikami medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej poszukuje pracownika na stanowisko: Specjalista ds. marketingu / Kierownik sklepu internetowego

Obowiązki:

  • Dbanie o wizerunek firmy i jej produktów
  • Przygotowywanie ofert i mariałów reklamowych
  • Prowadzenie nowo tworzonego sklepu internetowego

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży wysokich technologii
  • Komfortowe warunki pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość stałego rozwoju i szkoleń
  • Pracę w oparciu o umowę o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Windows, Office, Internet) i urządzeń mobilnych
  • Chęć stałego podnoszenia kwalifikacji w wielu dziedzinach
  • Dynamizm w działaniu, elastyczność
  • Wysoka kultura osobista
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie związane z obsługą klienta
  • Mile widziana znajomość branży hotelarskiej/medycznej i informatycznej
  • Paktyczna znajomość narzędzi marketingu internetowego

Kilka uwag odnośnie procesu rekrutacji:

  • rozpatrywane będą jedynie podania złożone w serwisie infopraca.pl (proszę nie przesyłać ich inną drogą)
  • na zgłoszenia czekamy do 10 maja 2014 - wtedy wybierzemy kilkanaście osób, które najlepiej spełniają opisane wyżej wymagania - zostaną one zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną będącą początkiem kolejnego etapu rekrutacji
  • osoby, które nie zostaną zakwalifikowane będą o tym fakcie poinformowane odrzuceniem podania w systemie internetowym
  • rekrutację chcemy zakończyć do końca maja

Prezentacja firmy

Nasza firma zajmuje się produkcją oprogramowania dedykowanego od 1999 ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media