SPECJALISTA DS. MARKETINGU INTERNETOWEGO

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres Twoich obowiązków:

  • analiza stron internetowych pod kątem SEO i rekomendacje usprawnień (weryfikacja jakości tekstów i aktualności informacji),
  • optymalizacja i analiza kanałów social media (Facebook, Instagram, LinkedIn),
  • praca w systemie CMS – redakcja i optymalizacja treści na stronie www,
  • analiza i optymalizacja prowadzonych działań (Google Analytics),
  • opracowywanie angażujących treści w social media,
  • wsparcie zespołu w realizowaniu działań employer brandingowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w prowadzeniu działań optymalizacyjnych SEO,
  • praktyczna wiedza na temat procesu pozycjonowania stron w wyszukiwarce Google,
  • umiejętność tworzenia i optymalizacji contentu / SEO copywriting,
  • znajomość narzędzi m.in. Google Analytics, Brand24, PowerEditor,
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pracę w niemieckiej firmie o europejskim zasięgu,
  • możliwość rozwoju i ciągłego doskonalenia się,
  • atrakcyjne zarobki, umowę o pracę i płatne nadgodziny,
  • pracę w młodym, zgranym zespole, z pyszną kawą i świetnym poczuciem humoru.

Prezentacja firmy

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH to niemiecki pracodawca specjalizujący s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media