Specjalista ds. marketingu internetowego

13design

Rybnik, śląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja reklamowa 13design zatrudni ambitną osobę na stanowisko specjalisty ds. marketingu internetowego. Do obowiązków osoby będzie należeć:

  •  pozycjonowanie stron www
  •  reklama na forach internetowych i w social mediach
  •  katalogowanie stron
  •  obsługa profili społecznościowych
  •  redagowanie tekstów
  •  opieka nad stronami i sklepami intenetowymi
  •  wyszukiwanie informacji w Internecie

Praca w miłej atmosferze, w biurze w Rybniku. Na początek umowa na okres próbny, później możliwa umowa o pracę na czas nieokreślony. Stałe wynagrodzenie + premia.

Wymagania

  • chęć do pracy
  • obsługa komputera
  • kreatywność
  • umiejętność szybkiego wyszukiwania informacji w Internecie
  • znajomość zagadnień SEO oraz systemów CMS będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Agencja reklamowa 13design to zespół młodych, ambitnych i kreatyw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media