Specjalista ds. Marketingu Internetowego

Luxury Sails Sp. z o.o.

Miszewo 78, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma LUXURY SAILS Sp. Z o.o. poszukuje SPECJALISTY DS. MARKETINGU INTERNETOWEGO - do prowadzenia sklepów internetowych, sprzedaży bezpośredniej i reklamy istniejących marek i witryn WWW w Polsce i zagranicą.

OBOWIĄZKI:

- wdrożenie sklepu internetowego na rynku polskim i zagranicznym – współpraca z sieciami reklamowymi, tworzenie programów partnerskich, akcji mailingowych

- optymalizacja SEO i kontrolowanie efektów działania, efektywne zarządzanie pozycjonowaniem, adwords, reklamą kroczącą, etc..

- planowanie, wdrażanie i analiza kampanii e-marketingowych

- tworzenie pozytywnego wizerunku marki w sieci

- administrowanie sklepem internetowym (prestashop), opracowywanie pod względem graficznym jak i merytorycznym aktualności

- administrowanie kont, tworzenie strategii marketingowej na portalach społecznościowych: Facebook, Instagram oraz na portalach sprzedażowych: Allegro

- przygotowywanie promocji sprzedażowych w e-commerce i sieciach handlowych

- pozyskiwanie nowych klientów i partnerów biznesowych

- analiza kluczowych wskaźników i ich optymalizacja

- analiza działania konkurencji

- tworzenie kreacji reklamowych

- nawiązanie współpracy z innymi portalami, wydawnictwami, czasopismami oraz sklepami stacjonarnymi

- koordynowanie pracy zespołu, pozyskiwanie nowych osób do zespołu

- wprowadzenie na rynek produktów (seabob, jetlev flyer,…) i ich sprzedaż

- przygotowywanie raportów

Wymagania

- znajomość zagadnień i praktyczna wiedza z tematyk: SEM/SEO, ePR, email marketing, landing page, reklama Facebook, Youtube, Instagram, Twitter, grafika komputerowa,..

- umiejętność samodzielnego tworzenia i prowadzenia kampanii adwords, landing page, FB+YT+INST,..

- umiejętność podstawowej samodzielnej obsługi programów graficznych i video

- umiejętność kierowania zespołem

- doświadczenie w pracy na systemach CMS

- kreatywność, inicjatywa oraz samodzielność

- rzetelność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania

- rozwinięte umiejętności analityczne i bardzo dobra organizacja pracy własnej bez konieczności nadzoru i pomocy

- biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, duża część pracy polega na rozmowach telefonicznych z dostawcami i ustalaniu warunków handlowych

- dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

- prawo jazy kat B

- wykształcenie wyższe

MILE WIDZIANE:

- ukończone kursy Google Adwords, Analytics, Narzędzia, graficzne

- znajomość drugiego języka obcego

OFERUJEMY:

- stałe zatrudnienie na zasadzie kontraktu managerskiego lub umowy ze spółką zagraniczną, zadowalające zarobki plus udział procentowy z zysku, szybki rozwój, pracę w dynamicznym zespole.

WYMAGANE DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA:
- CV i list motywacyjny,
- kopie dokumentów potwierdzające wykształcenie, staż pracy oraz dodatkowe umiejętności,
- oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,

Prezentacja firmy

Kiedy pasja staje się pracą i sposobem na życie... Kariera z LUXURY SAIL... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
udział procentowy z zysku
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce