Specjalista ds. Marketingu Internetowego

Punkt Krytyczny Biznesowej

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Punkt Krytyczny. Internet to nasza pasja. Odpowiedzialnie nazywamy się specjalistami od komunikacji, wizerunku, strategii i reklamy. Znamy się na content marketingu, employer brandingu i social mediach. Wprowadzamy marki do obszaru mobile. Prowadzimy projekty od fazy konceptu, poprzez projektowanie graficzne i copywriting aż po tworzenie gotowych stron www i aplikacji.

Kto: Punkt Krytyczny
Gdzie: Katowice
Stanowisko: Specjalista ds. Marketingu Internetowego

Co będzie do zrobienia:
opracowywanie oraz wdrażanie strategii sprzedaży online, tworzenie i analizowanie kampanii reklamowych, koordynacja działań związanych z tworzeniem sklepów internetowych, analiza i monitorowanie rynku, raportowanie działań, tworzenie reguł i obsługa narzędzi do automatyzacji marketingu, współpraca z zespołem grafików, copywriterów oraz programistów.

Kiedy możesz zacząć:
jutro

Ile możesz zarobić:
tyle, na ile pozwolą Ci Twoje umiejętności i aspiracje

Prezentacja firmy

Wykonujemy pracę u podstaw: odczytujemy potrzeby klientów. Tworzy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 400PLN - 3 900PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media