SPECJALISTA DS. MARKETINGU INTERNETOWEGO

Aventus Group

Białystok, podlaskie

Miejsce pracy: Białystok

Aventus Group Sp. z o.o. to firma z branży FinTech. Świadczymy usługi finansowe w zaufany, prosty i szybki sposób, w oparciu o nowoczesne narzędzia online.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie kampanii marketingowych email, sms, facebook, adwords
  • Przygotowywanie analiz i raportów z przeprowadzonych kampanii
  • Nadzór nad funkcjonowaniem kampanii w programach partnerskich
  • Rozwijanie i zarządzanie bazą danych klientów
  • Udział w realizacji nowych projektów marketingowych
  • Pomoc w innych działaniach marketingowych związanych z promocją firmy w sieci i pozyskaniem nowych klientów

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe na kierunkach marketing lub powiązane
  • Mile widziane doświadczenie w marketingu internetowym / ecommerce
  • Dobra znajomość MS Excel, narzędzi marketingowych, Google analytics, Google adwords
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Samodzielność, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy.

OFERUJEMY:

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego w rozwijającej się firmie o bardzo wysokiej kulturze organizacyjnej wśród wysokiej klasy specjalistów
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet świadczeń dodatkowych.