Specjalista ds. Marketingu Internetowego

Veneo Sp. z o.o.

31-159 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy Agencją zajmującą się digital marketingiem. Z Marketingiem Online związani jesteśmy od 2004 roku. Od początku stawiamy w centrum uwagi marki naszych klientów, dobierając najlepsze rozwiązania kreatywne oraz narzędzia marketingowe by realizować ich cele. Branża marketingowa ciągle się zmienia i rozwija, a my wraz z nią! Tym razem poszukujemy do naszego zespołu Specjalisty ds. Marketingu Internetowego.

Do zadań osoby zatrudnionej na to stanowisko należeć będzie:

• przygotowywanie i wdrażanie strategii komunikacji marki online
• planowanie i nadzór nad egzekucją prowadzonych kampanii
• analiza efektywności dobranych narzędzi kampanii (display, e-mail marketing, social media, akcje specjalne, konkursy konsumenckie, lead generation, kampanie maksymalizujące konwersję)
• tworzenie odpowiednio dobranych do kanału komunikacji, angażujących treści contentowych w tym również artykułów sponsorowanych i materiałów PR
• tworzenie materiałów reklamowych we współpracy z grafikami i przedstawicielami innych działów
• przygotowywanie analiz, raportów oraz prezentacji
• prowadzenie kanałów social media klienta/projektu
• budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

Co możemy zaoferować:

• pracę w innowacyjnej agencji z ustabilizowaną sytuacją na rynku i bogatym portfolio
• ciekawą i pełną wyzwań pracę - realizację bardzo zróżnicowanych projektów
• brak rutyny w wykonywaniu codziennych obowiązków
• możliwość intensywnego rozwoju zawodowego
• atrakcyjny system wynagrodzeń
• możliwość rozwoju w ramach prowadzonych projektów

Wymagania

Czego oczekujemy od kandydatów:

• minimum 2 lata doświadczenia przy realizacji działań marketingowych
• praktycznej wiedzy z zakresu marketingu internetowego: social media, ePR, e-mail marketing, content marketing
• kreatywności i inicjatywy
• samodzielności w prowadzeniu projektów, a także umiejętności pracy w grupie
• zaangażowania i wysokiej motywacji własnej do pracy
• bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office (Word, PowerPoint, Excel)

Prezentacja firmy

Veneo - Creativity first! – skutecznie pomaga Markom wykorzystać Interne... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media