Specjalista ds. Marketingu Internetowego

Veneo Sp. z o.o.

31-159 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kluczowe zadania kandydata:

- kreatywność marketingowa
- planowanie i nadzór nad egzekucją interaktywnych kampanii wizerunkowych oraz efektywnościowych wraz z analizą efektywności (display, e-mail marketing, social media, akcje specjalne, konkursy konsumenckie, lead generation, kampanie maksymalizujące konwersję)
- zarządzanie zintegrowanymi projektami marketingowymi
- zarządzanie contentem marketingowym brandów w mediach
- promowanie brandów w social media
- systematyczna analiza i optymalizacja działań podnoszących skuteczność prowadzonych działań
- budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- min. 2 lata doświadczenia w realizowaniu interaktywnych działań marketingowych w agencji lub w dziale marketingu klienta
- praktycznej wiedzy z zakresu marketingu internetowego: social media, e-mail marketing, content marketing, marketing automation, ePR
- doświadczenie w obsłudze narzędzi: Google Analytics, Facebook Business Manager, Power Editor, Brand 24, Wordpress i/lub inne systemy CMS, Fresh Mail
- dodatkowym atutem będzie: umiejętność redagowania treści/copywritting
- mile widziani mężczyźni ze względu na charakter projektu

Prezentacja firmy

Veneo - Creativity first! – skutecznie pomaga Markom wykorzystać Interne... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja