Specjalista ds. Marketingu internetowego

ARENART FOREVER

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Podstawowe zadania:

• współtworzenie planu marketingowego firmy,

• zarządzanie serwisem sprzedaży online i treścią na stronie,

• pisanie tekstów marketingowych na stronę oraz optymalizacja strony pod pozycjonowanie,

• przygotowywanie i planowanie kampanii SEM (Google Ads, Facebook i Instagram)

• tworzenie materiałów marketingowych (newsletter, smsy do klientów),

• dbanie o spójność w komunikacji wizualnej firmy,

• monitorowanie i analiza konkurencji.

Szukamy osoby:

• posiadającej doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

• samodzielnej w planowaniu i organizacji własnej pracy,

• kreatywnej, komunikatywnej oraz łatwo nawiązującej relacje,

• chętnej do pracy.

Oferujemy:

• pracę w miłym zespole,

• ciekawe zadania,

• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

• stabilne warunki zatrudnienia i pracę na pełen etat.

Prezentacja firmy

Tworzymy polską, rodzinną markę jubilerską, którą założyliśmy w 2... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media