Specjalista ds marketingu internetowego/E-marketing specjalist

Hyperfox Advertisement Agency

35-105 Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Specjalista ds. marketingu internetowego/ E-marketing Specjalist

To idealna praca dla entuzjastów e-marketingu i e-commerce, którzy lubią kontakt z ludźmi. Na tym stanowisku będziesz dbać o efektywność kampanii reklamowych dla wielu kluczowych klientów.

Kogo szukamy?

Osoby odpowiedzialnej za:

- prowadzenie kampanii e-marketingowych (kampanie reklamowe, mailingi, newslettery, aktywności SEM oraz SEO)

- zarządzanie treścią (CMS) oraz dbanie o poprawne funkcjonowanie stron internetowych

- planowanie i przeprowadzanie działań e-mail marketing

- skuteczne, ukierunkowane na konkretne cele prowadzenie profili i fan page

- wdrażanie rozwiązań Facebook Connect

- prowadzenie pełnych kampanii

- tworzenie reklam, zakup przestrzeni reklamowej online

- prowadzenie blogów oraz mikroblogów firmy i jej klientów

- opracowanie i wdrażanie internetowej strategii marketingowej firmy i jej klientów

- pozycjonowanie SEM i SEO oraz koordynowanie kampanii

- monitorowanie podjętych aktywności, analiza statystyk

- inicjowanie i realizacja projektów internetowych

- aktywne wspieranie sprzedaży i zwiększanie jej efektywności

- tworzenie tekstów marketingowych na portale społecznościowe zgodnie z zasadami webwritingu

- analizowanie, monitoring i raportowanie działań marketingowych

Co oferujemy?

-pracę przy projektach dla różnych marek

-różnorodność projektów

-możliwość podnoszenia kwalifikacji dzięki szkoleniom wewnętrznym i zewnętrznym

-rozwój poprzez udział w konferencjach i spotkaniach branżowych

-odpowiedzialne stanowisko z możliwością rozwoju

-umowę o pracę (po 3 miesięcznym okresie próbnym)

-regularnie wypłacane wynagrodzenie, podstawa plus premia za osiągane wyniki

-komfortowe biuro, świetnych kolegów, nowoczesne narzędzia pracy

-kawa, herbata i woda bez limitu

Wymagania

Czego oczekujemy?

- doświadczenie w obszarze e-marketingu

- doświadczenie w social marketingu

- szeroka wiedza na temat rynku e-commerce,

- zainteresowania mediami interaktywnymi i internetem

- bardzo dobra znajomość analityki internetowej, Google AdWords, SEO, SEMe-mail marketingu,

- doświadczenie w realizacji projektów internetowych

- praktycznej umiejętności pozycjonowania

- umiejętności tworzenia tekstów na potrzeby kampanii reklamowych

- wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i interpersonalne

- znajomość zagadnień związanych z handlem internetowym

- dobra znajomości języka angielskiego

Prezentacja firmy

HYPERFOX TO Pasja, wiedza, innowacyjne rozwiązania – wszystko uki... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce